1- قوانین استفاده از خدمات “های هاست”

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، های هاست مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

گروه فناوری اطلاعات های هاست حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه highhost.org برای خود محفوظ می دارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی های هاست قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم به اجرا می باشد.


2- سرویس دهی

– پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل ویا برگه سرویس به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.

– کلیه  سرویس های موجود در "های هاست" طی حداکثر 5 روز کاری تحویل می گردند و تهیه آی پی، لایسنس نرم افزار ها و در صورت لزوم پیکر بندی های آن ممکن است تا 72 ساعت به طول بیانجامد. چنانچه منابع سخت افزاری یا نرم افزاری کافی جهت تحویل سفارش موجود نباشد واحد مالی موظف به عودت وجه به طور کامل و بدون کسر هزینه و یا کارمزدی به حساب بانکی کاربر می باشد.

– با توجه با شرایط زیرساخت ایران، فیلتر بودن سرویس ارائه شده در خارج از ایران نمیتواند دلیل بازگشت وجه باشد. 

– فاکتور های تمدید سرور های اختصاصی، لایسنس ها، آی پی ها، دامنه ها و تمام پرداخت های ارزی می بایست 2 روز قبل از سررسید پرداخت گردند در غیر این صورت و در صورت وقوع اختلال در عملکرد سرویس های هاست هیچ تعهدی نسبت به این موضوع نخواهد داشت و همچنین باید قبل از پرداخت با بخش فروش تماس حاصل فرمایند و قیمت بروز را دریافت کنند (به دلیل نواسانات ارز) در غیر این صورت بعد از پرداخت فاکتور ماوتفاوت قیمت فاکتور شده با قیمت جدید فاکتور خواهد شد که موظف به پرداخت می باشند.

– های هاست مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده و تحویل شده ندارد.


3- رفع مسئولیت

– هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران گروه فناوری اطلاعات های هاست مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و “های هاست ” امکان قطع کامل سرویس بدون عودت وجه و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

– تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین های هاست مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

– با توجه به شرایط زیرساخت ایران، های هاست هیچ تضمینی بابت فیلتر نبودن آیپی یا هر مشکلی که مربوط به زیرساخت ایران باشد نمیدهد. شایان ذکر است در صورت وجود این مشکل با دریافت هزینه امکان دریافت آیپی جدید وابسته به قوانین دیتاسنتر مبنی بر ارائه دادن آیپی جدید میباشد.

– هرگونه مزاحمت یا ارسال تیکت های نامرتبط و همچنین ایجاد اختلال در سیستم تیکت های هاست منجر به بسته شدن کامل حساب کاربری و بالطبع معلق شدن تمام سرویس ها میشود.

 


4- محتویات میزبانی

– مشتری مجاز به استفاده از سرور مجازی / اختصاصی خود در زمینه هک، کرک، دیداس و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن و همچنین قوانین خلاف قوانین جمهوری اسلامی نمی باشد. در غیر اینصورت سرور مسدود و هزینه آن بازگشت داده نخواهد شد.

– مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.

– در صورت مسدود شدن سرویس توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده های هاست  نمی باشد.

– از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا های هاست هیچ مسئولیت شرعی و قانونی در قبال محتویات وب سایت های میزبانی شده نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.

– های هاست هیچ گونه مسعولیتی در قبال سایت های میزبانی شده و یا سرور ها مجازی ارائه شده ندارد.هر گونه استفاده نادرست برعهده ی مشتری بوده و درصورت حکم مراجع قضایی بسته و یا اطلاعات به مراجع مربوطه اعلام خواهد شد.

– هرگونه استفاده از سرویس های میزبانی جهت دور زدن فیلتر، و موضوعات مصداق مجرمانه باعث انسداد کامل سرویس شده و هیچگونه بازگشت وجه صورت نخواهد گرفت.

– سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا 100 ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.


5- امنیت اطلاعات

– مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد و های هاست هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید.

– از ارائه اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.

– از آپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.

– استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به های هاست مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

– در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

– انتقاد از های هاست در انجمن ها و سایت های مختلف ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد.


6- نسخه پشتیبان

– به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای های هاست نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و های هاست در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

– مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های هاست دانلود، سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و های هاست در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

– های هاست جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این بک آپ ها بصورت اتوماتیک توسط سرور های قدرتمند های هاست در چندین کشور مختلف گرفته می شود ، این نسخه پشتیبان حداکثر تایک ماه  نگهداری خواهد شد.

– تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود.

– های هاست هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و سالم بودن نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

– سرویس های مسدود شده ، مشمول بکاپ گیری نمی شوند .

 
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟ 145 کاربر این را مفید یافتند (735 نظرات)